Dva drony pro bezpečnější Jablonec

JABLONEC NAD NISOU – Dva drony, které se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v Jablonci nad Nisou, dnes na základě smlouvy zapůjčilo statutární město Jablonec nad Nisou Policii České republiky Územnímu odboru Jablonec nad Nisou.


Dva drony pro bezpečnější Jablonec JABLONEC NAD NISOU – Dva drony, které se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v Jablonci nad Nisou, dnes na základě smlouvy zapůjčilo statutární město Jablonec nad Nisou Policii České republiky Územnímu odboru Jablonec nad Nisou. 
Dva drony, jeden vybavený i termokamerou, v celkové hodnotě 240 tis. korun bez DPH zakoupilo statutární město Jablonec nad Nisou. Nyní je zapůjčilo na základě smlouvy Policii ČR, Územnímu odboru Jablonec nad Nisou (ÚO PČR), a drony se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v Jablonci nad Nisou.   Více naleznete v tiskové zprávě vydané statutárním městem Jablonec nad Nisou:
https://www.mestojablonec.cz/cs/magistrat/informace/zpravy/aktualni-zpravy/dva-drony-pro-bezpecnejsi-jablonec.html29, 11, 2023
nprap. Dagmar Sochorová
tisková  mluvčí, KŘP Libereckého kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Zoo Liberec

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024